Skip to main content

Mecruh.com M.

Sakarya Ev ilaçlama

Konu

#1
Site Adı: Sakarya Böcek İlaçlama Dezenfeksiyon Fumigasyon Hizmeti
Açıldığı Tarih: 26-11-2020
Site Konusu: Sakarya Böcek İlaçlama,pire, ev, haşere, fare, hamam böceği,tahta kurusu,akrep ilaçlama. Ev, Araç, İşyeri, Okul, Bina, Ofis Dezenfeksiyonu.
Sitenin Altyapısı: Wordpress

Sakarya Ev ilaçlama şirketimiz olan Cömert İlaçlama, Sakarya'nın Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca, Akyazı, Hendek ve Geyve başta olmak üzere birçok ilçesinde hizmet vermektedir. Böcekler ev ve iş yerlerinin en büyük sorunları arasında yer almaktadır. Sağlık problemlerine de sebep olan bu canlılar kötü bir görüntü oluşturduğu gibi hareket alanını da kısıtlamaktadır. Her böcek ve haşere türüne uygulanması gereken ilaç farklıdır ve ilaçlama yapılmadan önce bölgenin ve çevrenin iyi incelenmesi ardından da sorun oluşturan böcek türünün tespit edilmesi gerekmektedir. Cömert İlaçlama olarak fizibilite çalışması yaptıktan sonra böcek türünün tespitini yaparak profesyonel ekibimiz sağlığınızı risk altına almayan ilaçlama hizmetini vermektedir.

Sakarya'da birden fazla ilaçlama şirketi olsa da Cömert İlaçlama, profesyonel ekibi, tecrübesi ve geniş hizmet ağı sayesinde diğer ilaçlama şirketlerinden bir adım öndedir. Şirketimiz sadece Böcek ilaçlama değil aynı zamanda dezenfektasyon konusunda da profesyonel hizmet vermektedir. Yaşanan pandemi sebebiyle ev ve özellikle iş yerlerinin sıklıkla dezenfaktan edilmesi çok önemlidir. Şirketimiz Sakarya'da faaliyet gösteren birçok işletmenin dezenfaktasyon işlemini gerçekleştirmektedir. Yine akrep, kene, tahta kurusu, fare ve böceklerle ilgili sorununuz varsa, şirketimize telefon veya sosyal medya kanallarından ulaşarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Telefon:
0264 211 32 03 - 0554 442 40 51

Sosyal Medya Kanallarımız:
https://twitter.com/aloilaclama54
https://www.instagram.com/comertilaclama
https://tr-tr.facebook.com/comertilaclama
https://tr.pinterest.com/comertilaclamadezenfeksiyon

Web site Adresimiz: https://comertilaclama.com
Son Düzenleme: 04-19-2021, 10:27 PM, Düzenleyen: Kalavun54.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task