Webmaster Forumu Blogcular Blog Tanıtım v TEKA beyaz eşya
TEKA beyaz eşya
karinca
TEKA beyaz eşya
0
208
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
karinca Member
***
  • Konular109
  • Mesajlar109
  • Rep puanı 0
1994 yılında mobilya üreticileri, mobilya boyacıları, mimarlar, müteahhitler ve nihai tüketiciler için bir boya ve aksesuar market oluşumu idealiyle kuruldu. Bu idealin ardından geçen başarı dolu öyküleriyle bugün hizmetlerine devam etmekle birlikte sektörün gerçek ihtiyaçlarının belirlenmesine ve karşılanmasında da araştırma ve geliştirme görevini önder bir kuruluş olarak üstlenmiştir. Bu öncülüğünü online hizmet verdiği akcaaksesuar.com da da devam ettirmektedir.

Bugün itibariyle Bahçelievler ve Büyükçekmece mağazalarıyla İstanbul'a akcaaksesuar.com ile online olarak aynı gün kargo ile tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.

1994 yılında kurumsal yapılanmaya giden Akça hırdavat- Yapı market aynı zamanda en son yazılım teknolojilerini kullanarak akcaaksesuar.com ile 20.000 aşkın çeşitle ve uygun fiyat avantajı, aynı gün kargoyla online alışveriş hizmeti sağlıyor.

akcaaksesuar.com ile alışveriş esnasında ürünlerin stok ve iskonto durumlarının eş zamanlı olarak gösteren ve sipariş / satış işlemlerini terminal yardımı ile hatasız gerçekleştirebilen sistemleri ile teknolojinin de alışverişe kattığı faydayı optimum düzeyde tutuyor.

asansör askı - Yapı market sizlerin ilgisine borçlu olduğu varlığını; satış ve satış sonrası müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine olan sadakatiyle akcaaksesuar.com ile de devam ettiriyor.

Sektörün ihtiyaçlarını saptayarak, uygun çözümleri belirliyor ve bu ihtiyaçların en iyi bir şekilde karşılanmasını sağlamak için ürün gamını devamlı güncel tutuyor. Ürünleri incelemek için akcaaksesuar.com u ziyaret edebilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaların mutfak aksesuarları, ankastre ürünleri, banyo aksesuarları, kapı kolları, mobilya kulplar, iç ve dış mekan aydınlatma ürünleri, mobilya teknik donanım malzemeleri, yapıştırıcılar, elektrikli el aletleri, mobilya menteşeleri, çekmece rayları, askılıklar, evye armatürleri, laminant tezgahlar, mobilya ayakları, mobilya kilitleri, vidalar, ray sürgü sistemleri, hediyelik ev eşyaları ve daha aradığınız bir çok ürünleriyle akcaaksesuar.com ile online hizmet vermektedir.

Akça aksesuar - Yapı market 20.000'i aşkın ürün çeşidiyle ihtiyaçlarınıza göz kamaştırıcı çözümler sunuyor. Çünkü Akça aksesuar - Yapı market kusursuzluk iddiası gerçekleştiği an, sizlerin yüzlerinde oluşan gülümsemeyi seviyor. Sizlere sunulan ürünlerin hayatınıza sonsuz katkılar sağlamasını dileriz. Siteyi incelemek için akcaaksesuar.com u ziyaret edebilirsiniz.