Webmaster Forumu Blogcular Blog Tanıtım v Zip Perde Fiyatları Modelleri
Zip Perde Fiyatları Modelleri
karinca
Zip Perde Fiyatları Modelleri
0
83
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
karinca Member
***
  • Konular151
  • Mesajlar151
  • Rep puanı 0
My Stil Home, Zip Perde alanında hizmet veren yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için şirketle irtibata geçebilirsiniz.
Klasik perdelerin aksine, Zip Perde hava akışından ödün vermeden gölge ve sıcaklık sağlar. Ayrıca dış mekanlar söz konusu olduğunda stor perdelere mükemmel bir alternatiftir. Bu perdeler çeşitli boyutlarda, renklerde ve malzemelerde mevcuttur. Ayrıca, kurulumları kolaydır.
Zip perde, UV ışınlarına ve yağmura dayanıklı kaliteli kumaştan üretilir. Kumaşlar ayrıca zorlu ortamlarda uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu perdeler kaliteli dokuma kumaştan yapılmıştır ve çeşitli renklerdedir.

Zip Perde Sistemleri
My Stil Home firması olarak Zip perde sistemlerini çeşitli uygulamalarda kurmaktayız. Örneğin evinizde ya da iş yerinizde sistemi kullanabilirsiniz. Gölge sağladığı ve tüm yıl boyunca kullanılabileceği için güneş gören alanlar için kullanışlıdır. Isı tasarrufu için de yararlıdır. Sistem manuel veya otomatik modda çalıştırılabilir.
Dikey Zip Perde kaygan ve kurulumu kolay bir üründür. Veranda ve havuz alanı dahil olmak üzere dış mekanlar için mükemmel bir çözümdür. Kumaş ayrıca rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yoğun yağmur veya kardan koruma sağlamak da dahil olmak üzere bir dizi amaç için kullanılabilir.

Zip Perde M2 Fiyatları
Zip Perde sistemi ticari binalar, restoranlar, evler, iş yerleri için de iyi bir seçimdir. Kontrol etmeyi ve çalıştırmayı kolaylaştıran otomatik bir özelliğe sahiptir. Kolayca temizlenebilir ve bakımı yapılabilir, kordonu veya ipi yoktur. Kumaş gerilebilir ve sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Güzel ve temiz bir görünüm sağlamak için raylar üzerinde de çalıştırılabilir. My Stil Home oldukça uygundur.
Zip Perde sistemi, cam tavanda gölge sağlamanın kolay bir yolunu arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Kumaş kolayca gerilebilir veya sarılabilir. Ayrıca uzaktan kumandası vardır. Zip Perde sistemlerini PVC kumaş çeşitleri başta olmak üzere çeşitli renk seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.

Zip Perde, evinizin veya işyerinizin estetiğini artırmanın harika bir yoludur. Evinizi böceklerden korumak için kullanılabilir ve aynı zamanda cibinlik olarak da kullanılabilir. Ayrıca serin ve hijyenik bir ortamı korumanın iyi bir yoludur. Havuzlarda ve çardaklarda da kullanılabilirler. Dış mekanlar söz konusu olduğunda klasik perdeler için ideal bir alternatiftir.

Zip Screen, yeterince takdir edilmese de harika bir üründür. Gündüzleri optimum ışık sağlarken geceleri güneş ışığının çoğunu engelleyen benzersiz bir gölgeleme sistemidir. Bu teknoloji özellikle yaz aylarında kullanışlıdır.

Dikey zip perde, dış mekanlar söz konusu olduğunda stor perdelere harika bir alternatiftir. İnce bakım sağlayan ve dayanıklı kaliteli bir üründür.