Webmaster Forumu Portal
Portal
06-20-2021, 07:35 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 12
Site Adı: Tenkap
Site Konusu: Your Mutual Friend
Site Yazılımı: Kurumsal

Tenkap'ın kurucusu olan Yunus Sezener'in kaleme aldığı Ortalıkta Düzgün Erkek Var kitabı, kendi alanında nadir kitapların başında gelmektedir. Temelde İnsan ilişkilerini konu alan bu kitabın yazarı Yunus Sezener'in kurduğu Tenkap, ikili ilişkiler konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Bu alanda ülkemizdeki ender danışmanlık şirketlerinden olan Tenkap, modern görücü usulü yöntemini geliştirerek insanlar arasındaki sorunları çözmeyi hedeflemektedir. Bu noktada hizmet almak istiyorsanız, web sitemizdeki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. İletişim formunda istenilen bilgiler ve hizmet vermeye başladıktan sonra önemli tüm bilgileriniz korunmaktadır.

Şirket olarak faaliyet göstermeye başladığımız bugünden yana 50 bin saatin üzerinde insanlarla görüşme gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Temel hedefimiz insanlar arasındaki sorunu çözmek, denge kurmak ve vesile olmaktır. Şirketin kurucusu olan Yunus Sezener, Üsküdar Amerikan Lisesi ve Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Almanya'da hukuk ve MBA yüksek lisansını bir arada yapan Sezener, TEDx konferansına da özel davetle konuşmacı olarak katılmıştır. Podcast yayınları yapan Yunus Sezener, birçok dergi de yazarlık yapmış ve çeşitli kitapları olan deneyimli bir kişidir.
06-19-2021, 07:58 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 51
Site adı : Buzdolabitamir.com

Siteyi tanımlayan başlık : Buzdolabitamir.com - Endüstriyel buzdolabı tamiri

Yayın hayatına başladığı ay ve yıl: 06 / 2018

Ayrıntılı Açıklamalar : Endüstriyel buzdolabı sahibi olanlar, dolapları arızalandığı takdirde, hiç vakit kaybetmeksizin buzdolabitamir.com isimli internet adresine giriş yapabilir.

İstanbul genelinde, gerek soğutucu, gerekse de endüstriyel buzdolabı tamiri hizmeti sunan firma, sektöründe uzunca süredir faaliyet göstermektedir.

Kasap dolabı arızasını gidermek adına, bu firmadan destek almanızı tavsiye ederiz. Kasap dolapları, en avantajlı fiyatlarla buradan onarılabilir. Dolabınızdan ilginç sesler mi geliyor? Eskisi gibi verimli soğutma mı yapamıyor? Dolabınız su mı sızdırıyor? Tüm bu soruların çözümü, burada sizi bekliyor olacaktır.

Endüstriyel buzdolabınızın herhangi bir parçaya ihtiyaç duyması durumunda, firma sizlere birinci sınıf kalitede yedek parçalar temin eder. Ve bu parçaların montajını özenle gerçekleştirir.

Endüstriyel buzdolabı tamiri ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, yapmanız gereken tek şey, 0535 729 23 49 numaralı telefonu aramak olmalıdır. İşinde ehil olan, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Hasan Usta, telefonlarınıza yanıt verecektir.

Firma İstanbul'un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Fakat İstanbul'daki her ilçeye hizmet verir. Endüstriyel buzdolabı arızası yaşayan İstanbullular, bu adresi gönül rahatlığıyla tercih edebilir.
06-19-2021, 11:57 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 1220
Site Adı: İzmir SEO Ajansı & SEO Uzmanı - 8 Yıllık Tecrübe En iyi fiyatlar
Site Konusu: 8 yıllık İzmir SEO Ajansı tecrübemiz ile firmanızı Google'da üst sıralara çıkarıyoruz. 300+ Referans! Tüm çalışmalarımız garantilidir.
Site Yazılımı: Kurumsal

seoizmir-logo.png

SEO temelde Site içi (On-Page) ve Site Dışı (Off-Page) olarak ikiye ayrılmaktadır. Site Dışı yani backlink çalışmalarına başlamadan önce site içerisindeki hataları gidermek gerekmektedir. Yapılan temel hatalar, ilgili web sitesinin Google'da sıralama almasına engel oluşturacaktır. En çok yapılan hataların başında ise Title (Başlık) ve Meta Description (Açıklama) hataları gelmektedir. Google arama motorunun aradığı kriterlere baktığımızda, başlıkların 70 karakterden az, açıklamanın ise 150 karakterden az olması gerekmektedir. Bu karakter aşıldığında veya kopya olarak tüm sayfalara yansıtıldığında, arama motorunun botları ilgili sitenin sıralamasını yükseltmeyecektir. Bu konuda SEO Ajansı İzmir olarak sizlere profesyonel destek vermekteyiz.

İzmir Web Tasarım Fiyatları sayfamızı incelerseniz, web tasarım konusunda ne kadar uygun fiyata hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Günümüzde birçok web tasarım firması web sitesi tasarlarken SEO hatalarını görmezden gelmektedir ve bu da tasarlanan sitenin sıralama almasının önünde büyük engel oluşturmaktadır. İki konuya da hakim olan şirketimizden bu konuda hizmet alabilirsiniz. İzmir Sosyal Medya Ajansı olarak sosyal medya hesaplarınızı da yönetmekte ve bu hesapları geliştirmekteyiz. Web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
06-19-2021, 09:29 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 16
Site Adı: Kullan At Fabrikası, Çanta, Bardak, Plastik Ürünler, Uygun Fiyat Bol Çeşit
Site Konusu: Kullan At Fabrikası, Uygun Fiyat Bol Çeşit, Kraft Çanta, Plastik Bardak, Gıda Kapları, Kese Kağıtları, Firmalara Özel Baskılı Ürünler Sağlamaktadır.
Site Yazılımı: Kurumsal / E-ticaret

5fdcb58786864_kullanatfabrikasi-com.png

Kullan At Fabrikası olarak; tamamen çevre dostu, geri dönüşümü yapılabilen ve tek kullanımlık ürün imalatı ve satışı yapmaktayız. Web sitemizdeki farklı kategorilerden bu ürünleri inceleyebilir ve ürünlerin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Yaşanan pandeminin de etkisiyle kullan at ürünlerine olan talep giderek artmaktadır. Bu ürünler hem tek kullanımlık hem de çevre dostu olduğu için genellikle kurumsal şirketler tarafından tercih edilmektedir. Cafe ve Restorantlar başta olmak üzere birçok kurumsal şirket ürünlerimizi tercih etmektedir. Limonata, Alkollü içecekler ve Soğuk içeceklerde kullanılan pet plastik bardak ürünlerini perakende ve toplu şekilde satın alabilirsiniz. Bu ürünler %100 çevre dostu olmakla birlikte tek kullanımlık ürünlerdir.

Birçok farklı boyutta ve renk seçeneğinde satışını yaptığımız kraft çantalar modaya uygun şekilde dizayn edilmektedir. Paket servislerinde tercih edilen bu ürünler tek kullanımlık ve kişiye özel olduğu için, herhangi bir riskte taşımamaktadır. Bu yüzden de paket servisi olan kurumsal şirketler poşet yerine bu ürünleri tercih etmektedir. Ürünleri 25 adet veya 500 adet olmak üzere iki farklı şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünleri incelemek ve satın almak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
06-19-2021, 08:18 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 1331
Site Adı: Kullan At Fabrikası, Çanta, Bardak, Plastik Ürünler, Uygun Fiyat Bol Çeşit
Site Konusu: Kullan At Fabrikası, Uygun Fiyat Bol Çeşit, Kraft Çanta, Plastik Bardak, Gıda Kapları, Kese Kağıtları, Firmalara Özel Baskılı Ürünler Sağlamaktadır.
Site Yazılımı: Kurumsal / E-ticaret

5fdcb58786864_kullanatfabrikasi-com.png

Yaşanan pandemi süreciyle birlikte tek kullanımlık ürünlerin önemi giderek daha da artıyor. Tek kullanımlık ürünler kişiye özel olmakla birlikte herhangi bir riskte teşkil etmemektedir. Satışını yaptığımız kullan at ürünler tamamen çevre dostu ve geri dönüşümü yapılabilen ürünlerdir. Cafe ve Restorantların tercih ettiği pet plastik bardak ürünlerimiz hem kullanışlı hem de geri dönüşümü yapılabilen ürünlerdir. Satışını yaptığımız bu ürünler, birçok kurumsal şirket tarafından da kullanılmaktadır. Limonata, Soğuk İçecekler ve Bira gibi alkollü içecek servisi yapan cafe ve restorantların kullanımına uygun ürünleri hem perakende hem de toplu bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yine büyük gıda şirketlerinin tercih ettiği ve giderek moda haline gelen kraft çantalar, şirketimizin satışını yaptığı ürünler arasında yer almaktadır. Geri dönüşüm imkanı olan ve %100 çevre dostu olan bu ürünleri perekande ve toplu şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerimize göz atmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
06-17-2021, 11:39 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 1960
Ankara ofis temizliği

Ankara ofis temizliği için web sitemiz her zaman sizin yanınızdadır. Benzersiz hizmet avantajları ve ihtiyaçlarınız için çalışan profesyonel kadrosu ile sizlere bu konuda gerekli olan tüm çözümleri iletmek için vardır. Sizler de hemen Ankara ofis temizliği hakkında geniş bilgiye sahip olmak, istediğiniz hizmetten daha fazlasını hemen elde etmek isterseniz bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız son derece güvenli hizmet sunmak adına çalışan özel bir sitedir. Sizlerin bu konudaki taleplerini tecrübelerini ve ihtiyaçlarına uygun şekilde çözümler üretir. Sizler de hemen ofis temizliği ve dahası hakkında profesyonel bilgilere sahip olmak isterseniz bu doğrultuda benzersiz hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz. Akalingruptemizlik.com adresine hemen giriş yaparak hijyenik hizmete sahip olabilirsiniz.
06-16-2021, 08:35 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 1935
Web Site İsmi : Freelancer.tr.cr

Sitenin Başlığı : Freelancer Uzman Kirala - Freelancer.tr.cr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2020

Site Tanıtımı : İnternet üzerinden ek gelir elde etmenin en önemli yollarından biri de, freelancer olarak çalışmaktır. Herkes uzmanlık alanına göre, kendisine bir internet işi bularak önemli gelirler elde edebilir. Kimisinin kalemi kalitelidir, makale yazarlığı yapar. Kimisinin göz zevki güzeldir ve kendisini tasarım hususunda eğitmiştir bu bağlamda web tasarım ve logo tasarım gibi çözümler sunar. Kimisinin çeşitli yabancı dillere kabiliyeti vardır ve tercüme işleri yapar. Seslendirme, web yazılım ve daha pek çok hizmet, freelance hizmetleri arasına girer.

Gerek çeşitli bir iş grubunda uzman olup gelir elde etmek isteyenler, gerekse de kendisine bir uzman arayanlar, hiç tereddüt etmeksizin freelancer.tr.cr isimli internet adresine bağlanarak, buradan en güzel şekilde yararlanabilir. Herkese şimdiden bol kazançlar ve keyifli alışverişler dileriz.
06-15-2021, 07:37 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 2116
Ankara buz lazer

Ankara buz lazer tedavisi konusunda bilgi edinmek istediğiniz zamanlarda aklınıza takılan soruları web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde sorabilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ankaralazer.com adresine giriş yaptığınızda firmamız sizler için hızlı ve bir o kadar kusursuz deneyimleri elde etmenize olanak tanıyacaktır. Ankara buz lazer tedavisi ve diğer farklı lazer tedavisi yöntemleri hakkında geniş bilgi edinmek istediğinizde web sitemiz üzerinden bu benzersiz ayrıcalıklardan siz de anında yararlanabilir, dilediğiniz hizmet ayrıcalıklarına kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Güvenli hizmet ve çok daha fazla profesyonel çözüm olanakları için web sitemizde yer alan bilgilere kolayca erişebilir ve bu benzersiz çözüm olanaklarından anında yararlanabilirsiniz.
06-12-2021, 10:46 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 873
Web Site İsmi : Sermayepiyasalari.net

Site Başlığı : Sermaye Piyasaları Bilgi ve Haber Portalı - Sermayepiyasalari.net

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2017

Site Tanıtımı : Sermayepiyasalari.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde, yatırımcıları çok yakından ilgilendiren haberler yer almaktadır. Gerek Sermaye Piyasaları haberleri, gerek çeşitli şirketlerin yatırım haberleri, gerek sanal paralar ile ilgili gelişmeler bu site içerisinde kapsamlıca ele alınmıştır.

Paranızı en akıllı şekilde değerlendirmek adına, bilinçli bir yatırımcı olmanız elzemdir. Bu nedenle, gelişmeleri en yakından takip etmeniz kuvvetle tavsiye edilir. Para ve sermaye piyasalarında öne çıkan gelişmelerden uzak kalırsanız, yapacağınız yatırımların da başarısızlıkla sonuçlanma riski artar. Dolayısıyla, https://www.sermayepiyasalari.net gibi haber ve bilgi portallarını kullanmanızda yarar vardır.

Altına yatırım mı yapmak istiyorsunuz? Halka arz edilen hisseler hakkında bilgi edinmeyi mi arzu ediyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden sermayepiyasalari.net içerisine girişinizi yapın. Ve buradan gerek altın, gerek hisse senetleri hakkında merak ettiğiniz her soruya yanıt alın.

Kripto paralar, dünyamıza yeni yeni girmeye başladı. Elbette kripto paraların yüksek kazançları olduğu gibi, yüksek riskleri de söz konusudur. Birçok yatırımcı, kripto paralar ile büyük karlar elde etmiş, birçoğu da birikimlerini ne yazık ki eritmiştir. Bu bağlamda yüksek riski sevmeyenler, risk algılarına göre profesyonel kurumlardan destek alarak yatırımlarına yön verebilirler. Sermayepiyasalari.net platformu, ziyaretçilerine kripto paralar hakkında son gelişmeleri aktaran bir platformdur. Bu site içerisinde asla bir yatırım tavsiyesi sunulmaz. Dolayısıyla her yatırımcı, kendi kararlarını, derin araştırmalar neticesinde almalıdır. Herkese şimdiden bol kazançlar dileriz.
06-10-2021, 09:14 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 419
Site Adı: StarkChain Fncpool Hizmet Modeli
Site Konusu: StarkChain ekosisteminin ürünü olan STARK madenciliğine dayanan Fncpool hizmet modeli.
Site Yazılımı: Kurumsal

StarkChain (STARK), Binanceblok zincirinde bulunan tüm kripto paralardan farklı olan bir BSC (BEP20)tokenidir. StarkChain iki tane önemli özelliğe sahiptir. Bunlardan ilki günlük hayatta kullanılan bir PC veya sunucu ile canlı kalarak ( Proof Of Active ) hiçbir yazılımsal bilgi ve beceriye gerek kalmadan madencilik yapabilmektir. İkincisi ise kripto para piyasalarında bulunan tüm kripto paraların birbiri ile iletişime geçme süreçlerinin zorluğunu azaltan MEMO özelliğidir.