Webmaster Forumu Portal
Portal
9 saat önce
Yorumlar : 0 • Okunma : 5
Modacim Mobilya Farkıyla Yemek Odası Takımlarını Keşfedin

Çeşitli mobilya takımları ile adından söz ettiren Modacim Mobilya, yemek odası takımlarıyla da kalitesinden söz ettirmektedir. Kaliteli yemek odası takımlarının tamamı Modacim.com web sitesinde mevcudiyetini korumaktadır. Sitemizde yer alan yemek odası takımları:

• Ahşap yemek odası takımları,
• Avangart Yemek Odası Takımları,
• Country Yemek Odası Takımları,
• Modern yemek odası takımları şeklinde farklı gruplara ayrılmaktadır.

Her zevke hitap eden yemek odası takımlarımız uygun fiyatlarla online sitemizde yer almaktadır. Yemek odası takımlarımıza Ankara mobilya farkıyla kolayca ulaşabilir güvenle kullanabilirsiniz. Tüm takımlarımızı incelemenizin ardından, ev dekorasyonuna uygun ve doğru yemek odası takımını seçebilirsiniz. Dekorasyon şıklığını arttırmak için sitemizde yer alan farklı aksesuarla göz gezdirmek için tıklayınız.
11 saat önce
Yorumlar : 0 • Okunma : 3
Kullanımda olan Kore kozmetik ürünleri Avrupa ürünlerinden farklı değildir. Bununla birlikte, cildi anında nemlendiren ve tazeleyen yadsınamaz bir avantajı vardır. Kozmetiklerin zengin organik bileşimi sayesinde ince izlerden, yaşlılık lekelerinden ve ince ifade çizgilerinden kurtulabilirsiniz.

Kore bakım kozmetikleri, cilt bakımının çeşitli aşamalarını sağlar:

Çok aşamalı temizlik - makyaj temizleyiciler, jel peelingler, köpükler, tonerler, esanslar;
Derin nemlendirici - kremler, jel maskeler, losyonlar, sis, göz kremi;
Yoğun iyileşme ve parlatma - serumlar, beyazlatıcı maskeler;
Göz altındaki mimik kırışıklıkların, torbaların veya morlukların giderilmesi - kumaş maskeler, hidrojel yamalar, kollajen kremleri.

Web sitemizdeki https://koreashop-tr.com/ katalog kadın ve erkekler için hem ucuz hem de elit Kore kozmetik ürünlerini içermektedir. Tüm ürünler dermatolojik olarak test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Kalite ve özgünlük garantilidir!
, 01:42 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 13
Kişi: Erhan Kaleli
Konu: Kaleli Medya ve Yayın Evi
Tanıtım Özeti:

Merhaba;

Bugün sizlere son günlerde bir çok yerde gördüğünüz konudan bahsetmek istiyoruz. Sn; Erhan Kaleli geçmişi başarı ve emeklerle dolu, vatan aşkıyla Milletimize örnek olacak her çalışmada yer almıştır. Kendisi bir Gazi'dir. Vatanımız ve Milletimiz için canını hiçe sayan, bizlerin rahatı ve özgürlüğü için kendini biran dahi düşünmeden görevlerini yerine getirmiş ve emekli olduktan sonra yaptıkları da takdire şayan. Gelin birlikte Gazi Üstteğmen Erhan Kaleli'yi tanıyalım.


KALELİ MEDYA ve KALELİ MEDYA YAYINEVİ hakkında merak ettikleriniz:

30 Ekim 2018 tarihinde Erhan Kaleli tarafından
Ankara’da KALELİ MEDYA YAPIM adıyla kurulan şirket, 6 Mayıs 2020 tarihinde KALELİ MEDYA YAYINEVİ’ni de bünyesine katarak faaliyet alanlarını genişletti.  25 Aralık 2020 tarihinde ise KALELİ MEDYA YAPIM YAYIN DAĞITIM EĞİTİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını aldı. Yapım şirketi olarak sinema, dizi film, müzik klibi, sosyal mecra programları konularında farklı bir bakış açısıyla sektöre hizmet ve üretim sağlamayı hedefleyen şirket, yayınevi olarak ise yazar ve okur odaklı bir ilkeyle yayıncılık alanına çok çeşitli ve üretken bir katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Yayınevinin halihazırda ve çok okunan kitapları:

-Bir De Şu Acıdan Bak-Özkan ÖNGEL
-Şizofren-Erhan KALELİ
-Keyifli Öğretmenlik-Dr. Necati YALÇIN
-Gezdiğim Ankara-Dr. Necati YALÇIN
-Solan Çiçekler-Hüsnü Zafer KÖMÜRCÜ
-A’dam Z’ye MSÜ-Zehra AK, Teoman MANSUROĞLU
-Can Kırıntısı-Erhan KALELİ
-Yalnızlık-Erhan KALELİ
-Askerî Okullara Giriş Sağlık Kılavuzu-Serkan KAZİ
-Polis Okullarına Giriş Sağlık Kılavuzu-Serkan KAZİ

KALELİ MEDYA’nın sahibi Erhan KALELİ kimdir?

Türk Asker, Yazar

Erhan KALELİ, 1990 yılında Ankara’da doğdu. 2009’da Kuleli Askerî Lisesini bitirdi. 2013 yılında Kara Harp Okulundan Subay ve Sistem mühendisi olarak mezun oldu. Jandarma Subayı olarak Tunceli, Diyarbakır ve Mardin’de bulunan Komando ve Jandarma Özel Harekat Birliklerinde görev yaptı. “Yaşayan Asker Ressamlar”ın bir üyesidir. Nusaybin’de meskun mahal operasyonlarında görev yaparken yaralandı. Vazife Malulü Gazi olarak Üsteğmen rütbesinde emekli oldu. Ekim 2018’de “KALELİ Medya Yapım”ı kurdu. Nisan 2020’de “KALELİ Medya Yayınevi”ni kurdu. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Arapça bilmektedir.

Kaynaklar:
https://www.erhankaleli.com.tr
https://kalelimedya.com


rsz_bas%CC%A7l%C4%B1ks%C4%B1z-2-1.png
, 12:50 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 28
Herkesin merak ettiği BTCTurk güvenilir mi sorusunun yanıtını hemen alttaki bağlantılar aracılığı ile sunduk. Tıklayın ve siz de BTCTurk güvenilir mi hemen öğrenmeye başlayın. İşte BTCTurk güvenilir mi sorusunun yanıtı:

https://guvenilirmiyasalmi.com
, 10:25 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 46
[font=-apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Roboto, "Helvetica Neue", Arial, "Noto Sans", sans-serif, "Apple Color Emoji", "Segoe UI Emoji", "Segoe UI Symbol", "Noto Color Emoji"]Siz de binance güvenilir mi diye merak edenler arasında yer alıyorsanız binance güvenilir mi öğrenmek için alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Alttaki bağlantılarda binance güvenilir mi sorusunun yanıtı vardır:[/font]

[font=-apple-system, BlinkMacSystemFont, "Segoe UI", Roboto, "Helvetica Neue", Arial, "Noto Sans", sans-serif, "Apple Color Emoji", "Segoe UI Emoji", "Segoe UI Symbol", "Noto Color Emoji"]https://guvenilirmiyasalmi.com[/font]
, 08:05 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 17
[font=verdana, geneva, lucida, "lucida grande", arial, helvetica, sans-serif]Paribu güvenilir mi diye merak edenler için paribu güvenilir mi sorusunun yanıtı hemen altta. Tıklayın ve paribu güvenilir mi öğrenin. Sizler için paribu güvenilir mi sorusunu yanıtladık:[/font]

[font=verdana, geneva, lucida, "lucida grande", arial, helvetica, sans-serif]https://guvenilirmiyasalmi.com[/font]
09-26-2021, 07:54 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 13
[font="Open Sans", "Segoe UI", "Helvetica Neue", Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", sans-serif]Binance komisyon oranları nedir, binance ne kadar komisyon alıyor, merak ediyorsanız alttaki bağlantılara tıklamanız yeterli olacaktır. Hemen tıklayın ve öğrenin.[/font]

[font="Open Sans", "Segoe UI", "Helvetica Neue", Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", sans-serif]https://guvenilirmiyasalmi.com[/font]
09-24-2021, 08:04 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 80
Site Adı: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar - Artun Belgelendirme
Site Konusu: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar. Mesleki Yeterlilik Belgesi nedir, zorunluluğu, sorgulama, nasıl alınır, nereden alınır? - 0216 398 4020

Bazı meslekleri icra edebilmek için Mesleki yeterlilik belgesi gerekmektedir. Örneğin, Florlu Gaz işini yapabilmek için F-Gaz Belgesi adı verilen bir belge gerekmektedir. Bu belgenin bir diğer adı ise F-Gaz ustalık belgesidir. Ulusal Mesleki Yeterlilik Sisteminin Geliştirilmesi ve Türkiye Yeterlilikler Çerçevesinin Uygulanması (UYEP-II) Hibe Programı kapsamında Artun Belgelendirme firması olarak bu belgeyi vermekteyiz. Hibe programı kapsamında belge almaya hak kazanan kişilerin sınav ücretleri hibe programı tarafından karşılanmaktadır.

F-Gaz belgesi diğer adıyla F-Gaz ustalık belgesinin sınav ücreti 650 TL olmakla birlikte belgenin basım ücreti ise 200 TL'dir. Hibe desteği sınav ücretini karşılamasına rağmen basım ücretini karşılamamaktadır. Yine Hibe desteği belirli bir sayıda olmakla birlikte sınırsız sayıda destek bulunmamaktadır. Hibe programının temel amacı ise Florlu Gaz işinde çalışacak olan personellerin iş sahasındaki deneyimini ve bilgi seviyesini arttırmaktır. Florlu Sera Gazlı cihazlar Teknik Personeli Seviye-5 belgesi zorunlu bir belge olmakla birlikte bu belge olmadan bir kişinin iş yapması ciddi boyutlarda cezai durumla karşılaşmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden bu işi hali hazırda icra eden veya etmek isteyen kişilerin kısa süre içerisinde bu belgeyi temin etmeleri önemlidir. Yine hibeden yararlanmak için 6 aydan fazla işsiz olmamalısınız. Aksi takdirde hibe programı sizler için geçerli değildir.

Artun Belgelendirme şirketi olan F-Gaz Belgesi başta olmak üzere birçok belgenin hizmetini vermekteyiz. İnşaat, Tesisat ve Doğalgaz Sektörü başta olmak üzere yetkin olduğumuz birçok sektör bulunmakla birlikte bu sektörlere yönelik belge hizmetlerimizde bulunmaktadır. İnşaat sektöründen örnek vermek gerekirse, Ahşap Kalıpçı Seviye 3, Alçı Levha Uygulayıcısı Seviye 3 gibi belgeleri vermekteyiz. Makine sektörüne yönelik ise Makine Bakımcı Seviye 3, Seviye 4 ve Seviye 5 gibi birçok seviyede belge verecek yeterliliğe sahip bir şirketiz.

Unutmamakta fayda var, Mesleki Yeterlilik Kurumu'nun Yetkilendirmiş olduğu kuruluşların belgelendirme yaptığı mesleklerden, 4447 sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu Ek Madde 3 - kapsamında İşsizlik Sigortası Fonundan karşılanmayan mesleklerde Hibe Desteğinden yararlanabilir.
09-24-2021, 07:51 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 19
En iyi Adana avukatları hakkında bilgi

Adana avukat konusunda her zaman bilgili olan kişilerle çalışmak en doğru karar olacaktır. Cerensumer.av.tr adresinde yer alan makaleler hukuk konusunda en doğru bilgileri almanıza imkan tanır. İyi bir avukat her zaman en doğru sonuca ulaşmayı sağlar. Bu yüzden yukarıda yer alan web sitesinde yer alan makalelere göz atarak sizler de hukuk konusunda benzersiz çözümler elde edebilirsiniz. Hukuk konusunda yaşanan anlaşmazlıklara hızlı şekilde çözüm üretmek isterseniz bilgi için hukuk makalelerine göz atabilirsiniz.  Adana'da bulunan avukatlar ve çok daha fazlası hakkında bilgilendirici makaleler yukarıda yer alan avukat sitesinde yer almaktadır.
09-23-2021, 12:03 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 14
Herbalife, Amerika’da Mark Hughes’un geleceğin beslenme şekli olacağına inandıktan sonra 1980 yılında kurulmuştur. Şuan 95 ülkede tüm ilgili bakanlıklarından onay alınmış bir şekilde faaliyet göstermektedir. Herbalife Dünyanın en değerli borsası olan NewYork Borsasında işlem görmektedir. Şirket “Daha sağlıklı ve mutlu bir Dünya için “ misyonuyla bünyesinde 50 den fazla aralarında Nobel Tıp Ödülü almış bilim kurulu üyeleri ile çalışmaktadır.
Bugün Dünya üzerinde 5.000.000 kullanıcısı bulunan Herbalife Nutrition firmasının İç-Dış Beslenme ve aktif yaşamı destelemek için Aktif Yaşam & Sporcu ürünleri bulunmaktadır. Yine bugün Herbalife Nutrition Gıda takviyesi pazarının ciddi bir payını oluşturmaktadır. Ürünlerimizin içeriği tamamen doğal ve her bitki türünün en saf haliyle yetiştirilmesi yani Tarladan Sofraya mantığı ile üretilmektedir. Herbalife Nutrition ürünleri NetWork marketing çalışma sistemiyle en direk şekilde müşteriye ulaşımı sağlanmaktadır. Bu yüzden hiçbir toptancı olmadan direk Şirket-Distribütör-Son tüketici mantalitesiyle distribütörlerinin ve müşterilerinin en karlı şekilde ürün alışını sağlamaktadır. Distribütörlerin ve müşterilerin memnuniyeti herşeyin önündedir ve bu sayede inanılmaz bir fırsat doğmaktadır.
Herbalife Nutrition sistemi Herbalife ürünlerinden aldığın memnuniyeti çevrendeki veya tanımadığın insanlara aldığın memnun sonuçları anlatıp onlarında ürün kullanımını ve ürün kullandıktan sonra ömür boyu indirimli bir şekilde ürün tüketebilmeleri için distribütör olma avantajını sunar. Bu sayede o da aldığı sonuçları başka insanlara anlatmasıyla çok katlı pazarlama sistemi kurulmaya başlamış olur. Burada asıl amaç insanların aldığı üründen memnun kalmasıdır. Bu yüzden memnuniyet ağızdan ağıza dolaştığında 1 kişiden binlerce kişiye ulaşabilmesi çok mümkündür. Sistemde distribütör kaydı gerçekleştiren kişi ismine sponsor denir. Sponsorlar ekibindeki distribütörler ile çalışarak onlarında gelişimini sağlarlar. Bu sayede ürün dağıtımı ve ürün satışı çok fazla kişiye ulaşacaktır. Şirket ise dağıtımını yaptığı distribütörlere hem perakende hem de organizasyon gelirleri sağlamaktadır. Aylık bazda ;satılan her üründen perakende geliri , organizasyonun İle sattığın toplam üründen organizasyonunun perakende gelirine dokunmadan şirketten organizasyon geliri alma hakkı elde eder. Bu kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber çok ciddi rakamlara ulaşmak mümkündür.
Herbalife Nutrition a üye olmak 2 şekilde mümkündür.
1-Ayrıcalıklı müşteri üyeliği  : Ürünleri %15 % 25 % 35  iskontolarla alıp sadece ürün tüketimi sağlanan üyelik çeşididir. Kesinlikle ama kesinlikle satış yapılması yasaktır. Asıl amaç ürünleri kullanıp hissetmenizdir.Bu üyelik tamamen ücretsiz olup bir Herbalife üyesinin referans numarasıyla mümkündür.
2-Distribütör üyeliği : Ürünleri %25 % 35 % 42 % 50 iskonto oranları İle alarak hem tüketim hem satış hakkı elde edilen üyelik çeşididir. Bu üyelik çeşidi 192? olup yine bir Herbalife distribütörünün referans numarası İle mümkündür. Ödediğiniz üyelik ücretinin karşılığında size firma Herbalife iş çantası göndermektedir. Çantanın içeriğinde
1 adet Herbalife Öğün yerine geçen Besleyici Shake Karışımı 1 Adet Çok fonksiyonlu Shaker
Ve işin detayları anlatılan kitapçıklar çıkmaktadır
Diğer Tüm Detaylar İçin Whatsapp İletişim: https://wa.me/905333483265
Telefon: 0533 348 3265

Sponsor ID: T1Y0271764
İsim Soyisim : Umut SOYKAN
Kayıt Olmak için:  https://bit.ly/2Xquy5f

Form Doldurun Size Ulaşalım: https://forms.gle/4UGiRxr7M5PDb36VA